Günay Dijital Tekstil – 0212 232 04 32

Hakkımızda

1975 tarihinde şahıs firması olarak kurulmuş olan Günay Bayrak İmalatı 23.02.1995 tarihinden itibaren Ltd. Şti. haline dönüşmüştür. 37 yıllık mazisi olan firmamız, günümüze gelene kadar yaşamış olduğu gelişim süreci içerisinde bayrakçılık konusunda kendisini geliştirmekle kalmamış, reklam bölümünü, baskı birimlerini, bilgi işlem ünitesini, grafik, tasarım, promosyon ve tanıtım hizmetlerini kurmuştur. Gerekli olan donanım, makine ve teçhizatı da bünyesine dahil ederek konusunda entegre bir tesis olmuştur.

Makine parkuruyla dispers, aşındırma ve emprime baskı çeşitleriyle ayrıca dijital baskı konusunda ihtisaslaşmış olup Dünya standartlarındaki ürünleriyle diğer ülkeler ile rekabet şansını arttırmıştır.
Firmamız bayraklık kumaş üretimlerini de kendisi yapmaktadır. Bu kumaşlar, polyester dokuma, polyester örme, polyester ponje, polyester ASF olarak imal edilmektedir. Bu kumaş çeşitleri bayrak veya flamaların kullanılacağı yerlere göre çeşitli gramajlarda olabilir.

Firmamızın en önemli amacı müşterilerimizi bayrak ve bayrak kumaşı konusunda bilinçlendirmektir.

En ucuz bayrak, en uzun ömürlü olan bayraktır. Kumaş özellikleri açısından bayraklık olmayan kumaşlardan imal edilen ürünler müşterilerimize ve nihai tüketicilere daha pahalıya mal olmaktadır.

Günümüzde müşterilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda Günay Şirketler Grubu olarak tecrübeli güçlü kadrosuyla çalışmalarını sürdüren şirketimiz, özellikle Bayrak-Reklam-Promosyon- transfer-dijital tekstil konularında konuların da iddialı olup, siz sayın müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası hizmet vermekten onur ve gurur duyarız.
Bugüne kadar olduğu gibi, Günay Bayrak,her zaman kurumsal müşterilerimizin ÇÖZÜM ORTAĞIolmaya devam edecektir.

Saygılarımızla,
Önder Günay

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin en büyük bayrak satış organizasyonunu meydana getirmektir.

Dünyadaki gelişmeleri yakından izler,müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek toplum sağlığını gözeten üstün kaliteli ürünleri pazara sunarız.

Sektörümüzde markalaşmanın gücüne inanır,ürünlerimizin güçlü makalar olarak sunulması için gerekli yatırımlara önem veririz.

Ürünlerimizin Türkiye ve Dünya pazarlarına ulaşmasını sağlarız.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutarak,kalite,istikrar,güven prensiplerinden taviz vermeden faaliyetlerini sürdürerek, ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite güvencesi anlayışımızı tüm çalışanlarımıza benimsetmek.
Kaliteli ürün üretimine katkıda bulunmak.
Üretimin her aşamasında ileri teknolojiyi kullanma çabasında içinde olmak.
yönetimde ve üretimde “Önce Kalite” ilkesini takip etmek
Şirketimizin karlılığını artırarak, çalışanlarımızın gelir düzeyini yükseltmek.
Doğal çevrenin korunmasına katkıda bulunmak.
Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.