Günay Dijital Tekstil – 0212 232 04 32

Kumaşa Dijital Baskılar

Kumaşa Dijital Baskılar

 

Herhangi bir fotoğrafın, görüntünün bilgisayara aktarılıp üzerinde istenilen değişiklikler yapılarak dijital baskı makinesiyle doğrudan baskı materyaline basılmasına olanak sağlayan sistemdir.

İç ve dış mekanlarda kullanılır. Reklam, tanıtım, dekorasyon, süsleme amaçlı afiş, bil board, poster pano olarak vinyl ve kumaş materyallere uygulanır.

Mağaza ve Alışveriş Merkezleri cepheleri, Mağaza vitrin içi uygulamaları, Stand çalışmaları, ev ve ofis dekorasyonu,

Gelişen teknoloji ile sürekli yenilenen dijital baskı sis temlerimiz; yüksek renk derinliği, kumaş baskılarda 2500 cm. en, ve vinyl baskılarda 3200 cm en baskı ebatlarına sahip makine parkuruyla hizmet vermektedir.

Dijital baskılar kumaşa dispers boya tekniği kullanılarak basılabilmektedir. Bilindiği gibi dispers baskılar 170 derecede fikse edilmediği taktirde akma ve solma özelliğine sahiptir. Biz biliyoruz ki dispers baskılar 170 derecede, 4 dakika fikse edilmediği taktirde renklerin pantoneye uygunluk oranı asla standartlara uymaz ve akma riskinin önüne geçilmiş sayılmaz. Günay bayrak olarak özel fabrikasyon fikse makinamız ile dispers baskılarda renk uygunluğunu tam sağlamakta, yağmurdan akma ve solma riskini tamamen ortadan kaldırmaktayız.