Bayrak, uğruna can verilen, adına şiirler yazılan, rengini şehitlerin al kanından alan ve göklerde gururla dalgalanan sembolümüzdür

Bayrak, uğruna can verilen, adına şiirler yazılan, rengini şehitlerin al kanından alan ve göklerde gururla dalgalanan sembolümüzdür

Bayrak, uğruna can verilen, adına şiirler yazılan, rengini şehitlerin al kanından alan ve göklerde gururla dalgalanan sembolümüzdür
Bayrak, uğruna can verilen, adına şiirler yazılan, rengini şehitlerin al kanından alan ve göklerde gururla dalgalanan sembolümüzdür. Asker uğurlarken, düğünlerde, milli sevinçlerimizde yanımıza alıp göğsümüzde taşıdığımız, evimize, duvarımıza astığımız en önemli değerimizin başında gelir bayrak. Biz bazen bir elimizde Ülkemizin al bayrağı bir elimizde tutuğumuz takımın bayrağı ile sevincimizi yaşarız. Bayrak bizim için namus gibidir. Özenle korur ve onu kutsal bir emanet anlayışı ile özenle üretiriz. Bayrak üretimi  bizim için sıradan bir meslek değil, başta Ülkemizin şanlı bayrağı olmak üzere kutsal bir emanet anlayışı ile özenle yerine getirdiğimiz vazifemizdir. Ülkemizin, bir takımın, bir topluluğun, bir firmanın bütün değerlerini üzerinde taşıyan bayrağın ne denli kıymetli olduğunu biliriz. Bu nedenle bizler sadece bayrak değil, üzerinde taşınan ve özenle korunan değeri de üretiriz.

Bayrak Üretiminde Dikkat Ettiklerimiz
Özellikle Türk Bayrağı olmak üzere bayrak, bir ülkenin, kurumun veya topluluğun özel sembolü olduğu için tasarımı belirli ölçüler ve değişmez renk tonları ile sabitlenmiştir. Türk Bayrağının sahip olduğu ölçüleri belirleryen esaslar ise 2893 sayılı Türk Bayrağı Kanunu ile belirlenmiştir. Hem taşıdığı üstün değerler nedeniyle hem de üretimindeki ölçütlerin yasa tarafından belirlenmesi nedeniyle Türk Bayrağı üretimi özel bir önem taşımaktadır. Diğer kurum ve kuruluşların bayrakları da taşıdıkları özel önem nedeni ile renk ve ölçü bakımından büyük bir önem gösterilerek üretilmelidir. Bayrak üretimi  konusunda geleneksel yöntemlerin kullanılıdığı dönemlerde bu ölçülerin uygulanması bazı güçlüklere yol açmaktaydı. Dijital baskı yöntemi kullanıldığında ise bilgisayar üzerinde gerçekleştirlen ölçü ve tasarımların hiç bir değişime uğramadan basılması mümkün olmaktadır.

Bayrak Çeşitleri
 
Başta Türk bayrağı olmak üzere bayrak üretiminde çeşitli formlar ortaya çıkmaktadır. Resmi kurum ve kuruluşların dış alanlarda kullandığı ve dış alan dijital baskı yöntemleri ile üretilen bayraklar olduğu gibi kırlangıç bayrak, masa bayrağı, makam bayrağı gibi daha çok iç alanlara yönelik üretilen bayrak çeşitleri de bulunmaktadır. Bayrak Üretimi konusunda özellikle Türk Bayrağı söz konusu olduğunda gerekli özeni gösteren, bayrak üretimini emanet anlayışı ile üstlenen ve dijital baskı teknolojilerini en üst formlarda uygulayan üreticilerin tercih edilmesi gerekmektedir. Bayrak sıradan bir tanıtım unsuru değil, belirli ve değişmez özelliklere sahip olan temsil ettiği yapının değerlerini anlatan önemli ve vazgeçilmez bir görsel ifade biçimidir. Ürettiğimiz bayrak, işimiz değil  emanetimizdir.

Okunma:74 / Tarih:16 Haziran 2022
Bayrak, uğruna can verilen, adına şiirler yazılan, rengini şehitlerin al kanından alan ve göklerde gururla dalgalanan sembolümüzdür Bayrak İmalatı ve Satışı :Türkiyenin her yerine bayrak gönderimi yapmaktadır. Günümüzde bayrak Kitle iletişim araçlarından görsel olarak en görkemli kurumsal tanıtımlar içeresindedir. Bu ürün insanlara görsellik olduğundan dolayı bir şeyleri tarif etmeyi ve anlatmaya işaret ettiğinden dolayı tam bir mükemmel seyirlik görselliği sağlamaktadır.
Bayrak, uğruna can verilen, adına şiirler yazılan, rengini şehitlerin al kanından alan ve göklerde gururla dalgalanan sembolümüzdür Flamalar :Flama önemli bir reklam aracı olarak yer almaktadır. Bayrakların reklam ve tanıtımda etkili olmasının sebebi ise az, öz ve hassas anlatımını örnek olarak verebiliriz. Bayrak kulanım alanlarına göre iç ve dış mekanlardan kullanılmak üzere iki ana bölüme ayrılmaktadır. Kurumsal kimlik alanında bayrak hala liderliğini korumaktadır.İmalatçı Olarak kurumsal reklam yapmak isteyen firmaların sektörel adresi ve kimliğini oluşturmaya devam etmektedir. Bunun nedeni sektörde güçlenmek ve rakiplerinden ayrılmasını tanınmasını sağlamak için kurumsal kimliklerini yansıtması gerekmektedir.
Bayrak, uğruna can verilen, adına şiirler yazılan, rengini şehitlerin al kanından alan ve göklerde gururla dalgalanan sembolümüzdür Dijital Baskı Reklam ve Ürünler :Reklam ve Ürünler çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekanlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.
Bayrak, uğruna can verilen, adına şiirler yazılan, rengini şehitlerin al kanından alan ve göklerde gururla dalgalanan sembolümüzdür :Ürünlerimizin tamamı iç ortam ve dış ortamlarda kolaylıkla kullanılmaktadır. Ürün çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekânlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.