Genel olarak teleskopik bayrak direği paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılmakta, duvar direği hazır olarak yer almaktadır

Genel olarak teleskopik bayrak direği paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılmakta, duvar direği hazır olarak yer almaktadır

Genel olarak teleskopik bayrak direği paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılmakta, duvar direği hazır olarak yer almaktadır
Genel olarak teleskopik bayrak direği paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılmakta, duvar direği hazır olarak yer almaktadır.
Genel olarak teleskopik bayrak direği paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılmakta,  duvar direği hazır olarak yer almaktadır. Stoklarımız da istenilen her ebatlarda imal edilmektedir. Şirketimiz tarafından satışa sunulan bayrak direkleri istekleriniz dâhilinde topuzlu istenirse ay yıldızlı olarak imal edilmektedir. Montaj dübelleri ve cıvatalar ile beraber verilir. Sarı ya da krom renklerde yapılmaktadır. Her ülke bayrağı için imalat gerçekleştirilir.

Hayatımızın her döneminde yer alan bayrak ve flama modellerinin en çok uygulandığı bölümler ise bayrak direkleridir. Bir ülkenin varlık ve bağımsızlık sembolü olarak bulunan bayraklar, aynı zamanda özel kuruluşların kimlik kartları ile beraber birer reklam yüzleri olarak yer alır. Bu önemli simgelerin göndere çekildiği bölge olan direkler ise bayrağın amacına uygun şekilde yer alması ve misyonunu yerine getirmesi için en gerekli olan araçlar arasındadır.

Nerelerde Kullanılır?
Okul, hastane, belediye gibi pek çok kamusal alanların yanı sıra özel şirketlerin bahçesinde ve kapı girişlerinde olması zorunlu olan direk modelleri olumsuz şartlara son derece dayanıklı, paslanmaz, boya vermeyen ve estetik bir yapıya sahip olması gerekir. Pek çok malzeme içerisinde değişik özelliklerle üretilen bayrak direklerinin en önemlilerinden bir tanesi de uygulandığı alanın boyutlarına göre uzama eğilimi olan teleskopik bayrak direği modelleridir.

Paslanmaz metaller arasından sarı yada krom renklerinde üretilmiş olan bu direkler, istenilen yükseklik ve ebatlarda imalatı yapılır. Bayrak direği üreten firmalar içerisinde en uygun fiyatlıları ve uzun ömürlü direk çeşitleri ile ön plana çıkan şirketimiz,  müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Bayrak Direği ve Teleskopik Direk Çeşitleri
Bayrak, flama ya da afiş sergilemek için farklı türlerde teleskopik bayrak direği kullanılmaktadır. İmalatta bulunan bayrak direklerinde en çok krom ya da sarı pirinç malzemeler tercih edilir. İstenilen siparişlere göre istenilen renk yapısında çelik borulara boyama yapılarak da imalat gerçekleştirilir.

Masa bayrakları veya binalarımızın önünde koymak istediğimiz direkler için şirketimiz tarafından üretilen farklı teleskopik direk çeşitleri yer alır.

Özel şirketlerin kurumsal kimliklerini yansıtmak için kullanacakları makam odası veya bina girişi bayraklarında teleskopik bayrak direkleri kullanılmaktadır.

Okunma:83 / Tarih:16 Haziran 2022
Genel olarak teleskopik bayrak direği paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılmakta, duvar direği hazır olarak yer almaktadır Bayrak İmalatı ve Satışı :Türkiyenin her yerine bayrak gönderimi yapmaktadır. Günümüzde bayrak Kitle iletişim araçlarından görsel olarak en görkemli kurumsal tanıtımlar içeresindedir. Bu ürün insanlara görsellik olduğundan dolayı bir şeyleri tarif etmeyi ve anlatmaya işaret ettiğinden dolayı tam bir mükemmel seyirlik görselliği sağlamaktadır.
Genel olarak teleskopik bayrak direği paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılmakta, duvar direği hazır olarak yer almaktadır Flamalar :Flama önemli bir reklam aracı olarak yer almaktadır. Bayrakların reklam ve tanıtımda etkili olmasının sebebi ise az, öz ve hassas anlatımını örnek olarak verebiliriz. Bayrak kulanım alanlarına göre iç ve dış mekanlardan kullanılmak üzere iki ana bölüme ayrılmaktadır. Kurumsal kimlik alanında bayrak hala liderliğini korumaktadır.İmalatçı Olarak kurumsal reklam yapmak isteyen firmaların sektörel adresi ve kimliğini oluşturmaya devam etmektedir. Bunun nedeni sektörde güçlenmek ve rakiplerinden ayrılmasını tanınmasını sağlamak için kurumsal kimliklerini yansıtması gerekmektedir.
Genel olarak teleskopik bayrak direği paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılmakta, duvar direği hazır olarak yer almaktadır Dijital Baskı Reklam ve Ürünler :Reklam ve Ürünler çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekanlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.
Genel olarak teleskopik bayrak direği paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılmakta, duvar direği hazır olarak yer almaktadır :Ürünlerimizin tamamı iç ortam ve dış ortamlarda kolaylıkla kullanılmaktadır. Ürün çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekânlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.